Čistička vzduchu KALORIK AP 2000 s ionizací, 7 násobná filtrace
AP2000AP2000AP2000AP2000AP2000AP2000AP2000AP2000
Skladem

Čistička vzduchu KALORIK AP 2000 s ionizací, 7 násobná filtrace


Kód zboží:
AP2000
Čárový kód EAN:
5413346340931
Hmotnost:
9,77 kg

Cena s DPH:
8 499 Kč
Cena bez DPH:
7 023,97 Kč
E-mail:    
Jméno:
Telefon:
Předmět:  
Zpráva:  

Popis zboží:

Každý člověk stráví v průměru až 70% svého života v uzavřených prostorách, kde dýchá vnitřní vzduch, který je častou příčinou vzniku různých alergií a onemocnění.
Ani časté větrání zpravidla mnoho nepomůže, protože i vnější vzduch bývá silně znečištěn například výfukovými plyny, částicemi pylu, apod. Zvyknout si na špatný vzduch nelze. Máte-li navíc doma alergika, astmatika nebo domácího mazlíčka, potom se Vám investice do kvalitní čističky vzduchu vyplatí.

Řešením je čistička KALORIK AP-2000 se 7 stupňovým čištěním vzduchu a IPS systémem (inteligentní senzor částic).

Vyčistí Vaši domácnost od prachu, roztočů, bakterií a od nejrůznějších v domácnosti se vyskytujících chemických látek, formaldehydů apod. Využít se dá nejen v domácnosti, ale i kancelářích, školním zařízeních nebo lékařských ordinacích.
Její použití je vhodné zejména i v období zvýšeného výskytu nemocí, bakteriálního a virového původu přenosných dýchacími cestami.
Je vhodná pro místnosti 22–38 m². Zvládne vyčistit až 321 m³/h.
7 stupňová filtrace odstraní až 99,9 % polétavého prachu velikosti PM 2,5 (částice menší než 2,5 mikrometru).
Vyčistí až 93,5 % těkavých organických látek. TVOC (těkavé organické látky v ovzduší).
Obsahuje 5 druhů odnímatelných, pevných filtrů – Hliníkový prachový předfiltr – Katalytický filtr – Formaldehydový filtr – Antibakteriální filtr – HEPA filtr + UV sterilizační lampa + Negativní Anion Ionizátor.Hliníkový filtr
Zachycuje větší prachové částice – vlasy, chlupy zvířecí srsti, pyl a jiné hrubé nečistoty, které znečišťují ovzduší. Filtr je omyvatelný.

Katalytický filtr (fotokatalyzátorový)
Funguje jako účinný katalyzátor, který při pokojové teplotě rozkládá formaldehyd, benzen, čpavek a jiné toxické látky. Ty nás běžně obklopují v každé domácnosti. Uvolňují se například z nábytku, koberců, závěsů, ložního prádla apod. Zároveň likviduje bakterie a viry, aniž by docházelo k sekundárnímu znečištění.

Formaldehydový filtr
Obsahuje netoxické nanokrystaly a v součinnosti s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek. Filtr je vyroben z materiálů té nejvyšší kvality a dlouhé životnosti. Testy tohoto filtru ukázaly vynikající výsledky. 90 % formaldehydu bylo odstraněno během 1 hodiny v místnosti o velikosti 30 m³. Tento filtr je navíc schopen regenerace.

Antibakteriální filtr
Je vyroben z velmi husté, bavlněné netkané textilie. Tento 5 mikronový filtr má mnoho vlastností. Likviduje bakterie, pohlcuje vlhkost a tím zabraňuje vzniku plísní. Taktéž zachycuje i ty nejjemnější prachové částice a mikroorganismy, čímž zajištuje výstup čistého vzduchu.

HEPA filtr
Je vyroben z mikrovlákna (netkané textilie) metodou melt-blown. Je schopen zachytit částice o průměru větším než 20 nanometrů, což jsou například plísně, bakterie, viry, alergeny a pevné prachové částice s úspěšností až 99,9 %. HEPA filtr je zkratka pro „High Efficiency Particulate Air filter", což znamená vysoce efektivní filtr vzduchových částic a původně byl vyvinut pro americkou NASA. Běžně se využívá i ve zdravotnictví a farmacii.

UV lampa
ultrafialové záření o vlnové délce 365 nm slouží k pročištění vzduchu, přičemž eliminuje cigaretový kouř a zápach plísní v místnosti. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Ionizace
Uvolňováním záporně nabitých kyslíkových iontů se výrazně zvyšuje kvalita ovzduší. Další výhodou použití této funkce je eliminace kladně nabitých částic – prachu, bakterií, virů, kouře apod. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout. Produkuje až 20 mil. iontů/cm3.

Dotykový panel a dálkové ovládání:
Automatický režim – využívá inteligentní senzor, který měří kvalitu vzduchu a sám zvolí optimální nastavení.
Funkce spánku – je ideální pro noční režim, provozní hlučnost se sníží na pouhých 29 dB (šepot ) a vypne podsvícení panelu.
Časovač – umožňuje nastavení automatického vypnutí přístroje. Po 30 min až do 12 h.
Dětský zámek – uzamkne dotykový ovládací panel.
Světelná indikace výměny filtrů.

Vhodné pro místnosti: 22–38 m2
Výkon čištění vzduchu: 321 m3/hParametry zboží:

Technické údaje
Příkon
230V
Příkon
80 W
Barva
Bílá
Vzduchový filtr HEPA
Ano
Hlučnost
18 - 55 dB
Výrobce
KALORIK
Funkce
Automatické vypnutí
Ano
Provozní kontrolka
Ano
LED displej
Ano
Počet rychlostí
3
Moderní design
Ano
Nízká hlučnost
Ano
Bezpečnostní spínač při převržení
Ano
UV-funkce
Ano
Filtrace
Ano
Ionizátor
Ano
Rozměry
Šířka
36 cm
Výška
65 cm
Hloubka
16,5 cm
Hmotnost
8 kg