O firmě


Vážení zákazníci,


naše společnost se od svého založení v roce 1991 zabývá dovozem a distribucí domácích elektrospotřebičů.

Od roku 1998 se specializujeme na čtyři základní oblasti elektrospotřebičů, které považujeme za velmi perspektivní a ve kterých postupně rozšiřujeme naši nabídku.

Současná nabídka zahrnuje vánoční osvětlení, topnou, varnou a ventilační techniku.Vánoční osvětlení

Od roku 1994 dovážíme a nabízíme tradiční vánoční osvětlení. Tímto sortimentem zásobujeme celý český a částečně slovenský trh. Objem dovozu tohoto tradičního zboží je v současné době stabilizovaný a proto se zaměřujeme na obohacení tohoto sortimentu o novinky.

Nabídku vánočního osvětlení každoročně doplňují adventní svícny a nově i dekorativní osvětlovací soupravy.


Topná technika

V topné technice pod značkou DAVOLINE Vám nabízíme elektrické topné konvektory, olejové radiátory, infrazářiče a celokovové teplovzdušné ventilátory.

Naši nabídku topné techniky doplňují halogenová topidla a celoplastový koupelnový rychloohřívač.


Varná technika

Od roku 1994 dovážíme a nabízíme elektrické stolní trouby značky DAVOLINE s objemem smaltované trouby 30 l. Trouby jsou nabízeny v provedení bez i s varnými nástavbami nebo s otočným rožněm.

Vedle trub DAVOLINE nabízíme menší zapékací trouby EFBE-SCHOTT s objemy 14 a 17 l a dále speciální pizza troubu s kruhovým kamenem pro přípravu pizzy.

Nabídku trub uzavírají horkovzdušné trouby ATP s objemem 42 l.

Nabídku v sekci vaření doplňuje široké spektrum výrobků od značek DAVOLINE a EFBE-SCHOTT. Jedná se škálu výrobků od el.vařičů, grilů, před nabídku barevných varných konvic, topinkovačů a kávovarů, dále vaflovačů, rýžovarů, pekáren chleba a pečících el.pánví.


Ventilační technika

V tomto sortimentu nabízíme odsavače par DAVOLINE Olympia v šířkách 50 a 60 cm v novém designu s nižším profilem - 130 mm (oproti běžným 150 mm ).

Dále nabízíme letní el.ventilátory pod značkami DAVO a DAVOLINE. Ventilátory jsou ve skřipcovém,stolním, stojanovém a sloupovém provedení.


Prodej podporujeme akcemi s různými typy výhod, od prodloužených splatností až po vyjímečné nákupní ceny . Na jednotlivých prodejnách jsou pak pro zákazníky připraveny reklamní brožurky.

Při výběru nového zboží je naším prvotním zájmem dodávat na trh kvalitní otestované elektrospotřebiče. Proto si u celého dováženého sortimentu hlídáme kvalitu výroby.

Doufáme, že Vám naše výrobky udělají radost a že Vám budou dobře ve Vaší domácnosti sloužit.

Zajišťujeme servis na výrobky DAVO a DAVOLINE