O firmě


Vážení zákazníci, jsme s Vámi už více jak 30 roků.


Vánoční soupravy EXIHAND

Naše společnost se od svého založení v roce 1991 zabývala dovozem a distribucí domácích elektrospotřebičů. O něco později jsme do svého portfolia zařadily tradiční vánoční osvětlovací soupravy, které na Slovensku vyráběla firma HELIAND v Piešťanech. Zájem na českém trhu předčil naše očekávání, a tak jsme každoročně zvyšovali dovozy tohoto krásného vánočního osvětlení. Bohužel pro nás, se firma HELIAND začala potýkat s finančními starostmi a výrobu začala postupně utlumovat. Museli jsme nějakým způsobem zareagovat na rostoucí poptávku našich spokojených zákazníků, a tak jsme se rozhodli pro riskantní krok, zahájit výrobu tady u nás, v České republice. Tento risk nespočíval v tom, že bychom neměli dost věrných zákazníků, ale v nejistotě, zda dokážeme obstát v konkurenci s levnou čínskou produkcí vánočních světýlek.

A povedlo se. Ručně malované vánoční žárovky a stále se vylepšující technologie zpracování osvětlovacích řetězců přesvědčily desetitisíce českých a slovenských domácností, že se vyplatí si připlatit a mít na vánočním stromečku krásnou tradiční soupravu, která jim bude prosvětlovat Vánoce dlouhé řádky let.

V tuto chvíli se nejvíce soustřeďujeme na VÝROBU vánočních osvětlovacích souprav EXIHAND, barvení a dekorování náhradních žárovek. Převzali jsme slovenskou štafetu a stali se TRADIČNÍM ČESKÝM VÝROBCEM. Tato výroba nás baví, těší a také zavazuje. S potěšením pro vás každoročně připravuje osvětlovací soupravy, náhradní žárovky v blistrech a ve větších baleních. Pokud je v našich možnostech a silách, opravujeme i starší a někdy i téměř historická vánoční světýlka. Taková práce přináší radost nejenom nám, ale i vám, našim spokojeným zákazníkům a zavazuje nás, abychom se i v dalších letech maximálně snažili dostát své pověsti poctivých a zlatých českých ručiček.


Nabídku vánočního osvětlení pro vás každoročně doplňujeme adventními svícny, dekorativními řetězy, rampouchy, ale také svítícími zvířátky, profi řetězy a párty soupravami.


Solária

V sortimentu péče o tělo Vám nabízíme unikátní solária a infralampy od společnosti efbe-Schott vyráběné v Německu.

Topná technika

V topné technice vám můžeme nabídnout tradiční infrazářiče RAVANSON.

Varná technika

Od roku 1994 dovážíme a nabízíme smaltované elektrické stolní trouby značky DAVOLINE Trouby jsou nabízeny v provedení bez i s varnými nástavbami. Sortiment doplňujeme nejrůznější modely trub KALORIK podle aktuálně dostupné nabídky.

V sekci vaření vám ještě můžeme doporučit další výrobky značek KALORIK. Jedná se např. o elektrické vařiče, grily, vaflovače, rychlovarné konvice, topinkovače nebo kávovary.

Ventilační technika

Stabilně nabízíme odsavače par DAVOLINE Olympia v šířkách 50 a 60 cm v novém designu s nižším profilem - 130 mm (oproti běžným 150 mm ) a tradiční odsavače par s posuvným odtahem od tuzemského výrobce S+Ř CH KOVO.

K ventilační technice také neodmyslitelně patří i letní ventilátory, ochlazovače a čističky vzduchu, značek RAVANSON a KALORIK. Ventilátory si můžete vybrat ve stolním, podlahovém či stojanovém provedení.


Doufáme, že Vám naše výrobky udělají radost a že Vám budou dobře sloužit.

Zajišťujeme servis pro naše vánoční osvětlení a elektrospotřebiče DAVO a DAVOLINE